1 / 2
СЕ ПРОДАВА мало (клуб)масиче
1 €
22.09.2022 21:24

Прилеп / Прилеп

Се продава мало масиче
димензии 120x50


Цена по договор
контакт :077/625-010
Metodija

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Маси

Се продава од:

Metodija
Потврден огласувач
077625010
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам