1 / 2
Гарнитура за дневна соба
1 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

14.02.2022 22:56

Штип / Штип

Продавам половна ,добро сочувана , речиси нова комплет гарнитура за дневна соба (тросед , двосед , фотеља и клуб маса). Цена по договор. Тел за контакт: 078-592-610 и 077-569-010

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Гарнитури за седење

Се продава од:

Nikola Eftimov
Ул. ,, Борис Кидрич"бр.24
Потврден огласувач
072/216-988
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам