1 / 7
Se prodavaat Slusalki od renomirana firma JABRA
1 €
Цената не е фиксна
03.11.2021 14:13

Неготино / Неготино

Состојба на предмет
Нов

Slusalki od renomirana firma JABRA
Jabra Evolve 65 - 7000den
Jabra Evolve 40 - 3500den
Jabra HSC016 - 1500den
Jabra HSC060 - 2500den
Poly - Savi 7220 office - 6000den
Konftel Ego - 5500den
Plantronics - Blackwire 3220 - 2000den

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Слушалки

Се продава од:

Gordan Arsovski
Dame Gruev 12
Потврден огласувач
078 200 003
078 370 587
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам