1 / 9
Mazda cx7
9.900 €
Цената е фиксна
27.01.2022 09:09

Прилеп / Прилеп

Марка:

Mazda

Модел:

CX-7

Година:

2009

Гориво:

Дизел

Километри:

150000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

07.2022

Сила на моторот:

127 kw / 173 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Novi gumi 1 set letni 1 zimski novi
Redovno servisirana i odrzuvana
Mala potrosna

Smeneto filtri i maslo
Najvisoko nivo na oprema
Uvezena pred 4 god od Svajcarija
Tel 070 611 436 Milosh

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

boban
Потврден огласувач
078577963
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам