1 / 6
Masina za lepenje kesinja i kesinja
1 МКД
29.11.2021 21:26

Штип / Штип

Prodavam masina za lepenje kesinja skoro nova koristena za lepenje na okolu 150 kesinja.
Prodavam i 50 000 kesinja(dimenzii vo slikite).
Za cena i dopolnitelni informacii samo na ovoj broj 071 304 940

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Индустриски машини

Се продава од:

Viktor
Потврден огласувач
078244128
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам