1 / 1
FUCHS SILKOLENE PRO 4 10W-40 100% sinteticko maslo
550 МКД
Цената е фиксна
01.04.2022 14:45

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

FUCHS SILKOLENE PRO 4 10W-40 - XP 4-тактно масло 1L е 100% синтетичко оригинално германско моторно масло за мотоцикли 4 - Т.
Погоден за сите машини за употреба во сите сезони од патека до крстосница со 4-тактни мотори. Погоден за мотори со 1,2 или 4 цилиндри.
Оригинално германско масло

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Моторно масло и адитиви

Се продава од:

Skopje
Потврден огласувач
00000000000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам