1 / 11
Mercedes Vario 818 "Kiper"
16.500 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

25.11.2022 08:30

Бутел / Скопје

-Sega uvezen od Belgija🇧🇪🇧🇪🇧🇪
-Plateni Davacki do registracija
-2008 God
-818 Vario
-6 1 Sedista
-Sanduk za Allat
-Kiper
-302000 km pominati so garancija
-Dobri Gumi
-4.20 na 2.40 sanduk
-Vo Odlicna Sostojba
-7.5 tona
-4250 m3 euro4 motor
-16500€ PLUS DDV
-☎️071388988

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

Hamza Slep
BUL.SLOVENIJA
Потврден огласувач
71388988
Испрати Е-маил до огласувачот

Renault Twingo

3799 €

Fiat Punto EVO. 1.3 jtd

4250 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам