1 / 2
Metalna Vrata, Zelezna Vrata
250 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

26.06.2022 14:19

Штип / Штип

se prodava metalna vrata 2,2m sirina so 2,2m visina. Vratata ode so zelezna ramka (kasa).
Vratata e recici nova, napravena pred 5 godini.

Категорија: Дом и Градина / Врати, Прозори и додатоци / Железо врати и прозорци

Се продава од:

Golf Plus
Потврден огласувач
072271850
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам