1 / 1
Се продава стадо овци
По Договор
03.11.2021 19:22

Берово / Берово

Се продава стадо овци, 125 грла.
Цена на принцип видено договорено.
Лице за контакт Звонко Мавровски с. Смојмирово, Берово, тел: 077558204

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Oдгледување на животни

Се продава од:

Звонко
Потврден огласувач
077558204
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам