1 / 12
QINGQI 200cc
950 €
03.11.2021 23:31

Струга / Струга

Марка:

Yamaha

Вид:

Крос / Ендуро

Година:

2008

Модел:

QINGQI

Километри:

20000

Se prodava/zamenuva QINGQI QM 200cc 4t
Poradi kupuvanje na drug motor
Mk dokumenti (so odjaveni tablici)
Smeneti simerinzi na predni viluski
Novi dzvezdi i lanec 520
Novo ulje i filter za ulje
Ima replika Akrapovic aulspuh i originalniot aulspuh
Krampon i Asfalt gumi
Redovno servisiran
Pali vozi
Mozna zamena za kola ili pogolem motor
950
071786710

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава / Можна е замена од:

Petar
Потврден огласувач
071786710
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам