1 / 12
Golf 7 1.6 Tdî bluemotion 2013 77kw
12.500 €
14.06.2022 14:01

Брвеница / Тетово

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Golf

Година:

2013

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црвена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

05.2022

Сила на моторот:

77 kw / 105 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

se prodava Golf 7 1.6 tdì CLH ( kod na motor) dpf 2013 77kw 105ks manuel vo odlicna sostojba so site servisi napraveni
pominati km 199xxx so servisna kniska
nov exide agm akumulator
full oprema
start stop
alu felni so novi gumi letni sava 2021
komandi na vollan ,parking sensori napred nazad, tempomat,distronik, panorama krov ,radio so navigacia, usb, cd, sd, bluetoth, auto hold i mnogu druga oprema
registracia do 31 5 2022

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

NASIR
Потврден огласувач
070886007
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам