1 / 3
Udarna strafilica 20v-4Ah Parkside NOVA
100 €
13.11.2021 07:10

Битола / Битола

Состојба на предмет
Нов

Strafilicata e nova vo kufer,so polnac i baterija od 4Ah i 4kluca(17,19,21,23).

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Се продава од:

PV
Потврден огласувач
072231510
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам