1 / 2
C4 PICASSO LEV RETROVIZOR NOV
8 €
Цената не е фиксна
04.02.2022 19:42

Радовиш / Радовиш

Состојба на предмет
Нов

Марка:

Citroen

Модел:

C4 C3 PICASSO

Tип на делови:

Делови за каросерија

Lev retrovizor na sobiranje nov
Cena po dogovor

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Резервни делови

Се продава од:

Маријан
ul.Samoilov 32/16
Потврден огласувач
078393393
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам