1 / 12
СУШАРА SUSARA NA STRUJA
1.150 €
12.08.2022 07:24

Битола / Битола

📍Се продава ИТНО Сушара susara на струја во одлична состојба. Работи перфектно✅.
📍Температура до: 100, степени✔.
📍Можи да се види👈.
📍Цена: 1.150€👈.
📍За повеќе информации на:
☎️ 070817597 ☎️ Valentin.
☎️ 070207873 ☎️ Zivko.

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Производство и Индустриска Опрема

Се продава од: Претпријатие

ВАЛЕНТИН
Ул.Бистра 78а.
Потврден огласувач
070-817-597
Испрати Е-маил до огласувачот

SAF OSOVINI KOMPLETNI

0 €

GUMI GOODIYEAR 455/40, R22.5

0 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам