Sobarka
9.500 МКД
Цената е фиксна
21.11.2021 17:25

Кисела Вода / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Категорија:

Туризам и угостителство

Пол :

Женско

Образование:

Средно училиште

Возачка дозвола:

Не е важно

Познавање на јазици:

Англиски

Компјутерски вештини :

Не е важно

Hotel Vila Silia od nas. Crnice Skopje ima potreba od sobarka so skrateno rabotno vreme samo pretpladne, za neopredeleno vreme.
Tel.za kontakt 072/ 234 072

Категорија: Вработување / Нудам работа

Се продава од: Претпријатие

Hotel Vila Silia
Потврден огласувач
072234072
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам