Plac Zajcev Rid
100 €
Цената не е фиксна
19.11.2021 13:00

Карпош / Скопје

Квадратура:

5330 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Se prodava ili izdava plac na zajcev rid (Opstina Karposh) vo gradezen reon. Placot e so kompletna dokumentacija i iznesuva 5330 m2.
Moze da se izvrshi i zamena za kukja ili dukjan vo zavisnost od lokacijata.
Info 071292785

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Xxx
Потврден огласувач
071292785
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам