Плац во Бардовци
По Договор
04.11.2021 17:43

Карпош / Скопје

Квадратура:

1000 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Продавам плац во Н.Бардовци 1000м2 на одлична локација. За подетални информации јавете се на телефон 078345646

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Dragana
Потврден огласувач
078345646
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам