1 / 12
Opel Corsa 1.3 CDTi 2007
4.100 €
Цената не е фиксна
Со вклучен ДДВ
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

26.01.2022 13:00

Кисела Вода / Скопје

Марка:

Opel

Модел:

Corsa

Година:

2007

Гориво:

Дизел

Километри:

180000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2022

Сила на моторот:

66 kw / 90 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

🚗 Opel Corsa 1.3 CDTi

🇳🇱 Нов увоз, донесена од Холандија со возење
-Година на производство : 2007
-Километри : 190.000
-66kW

-Централна брава
-Два клуча со далечинско
-Електрика на предни стакла
-Електрика на ретровизори
-Борд компјутер
-Воздушни перници
-Фабричко радио (MP3 CD)
-Команди на волан
-ABS
-Клима уред
-Темпомат

Модел со 5 врати.
Просечна потрошувачка :
5,0л градска
3,5л на отворено

Колата е во одлична состојба, се е функционално и исправно, зачувано подвозје и стегната предница.
-Мотор на ланче, нема потреба од дополнително вложување и сервис.
-Еден претходен сопственик, во колата не е пушено цигари.
-Направен редовен сервис, промена на масло и сите филтри, со фактура.

🇲🇰 Регистрирана на скопски таблици, до 31/12/2022 со зелен картон.
Колата се продава, без замени.

Цена : 4100 евра

☎ Контакт телефон : 070 276 693
Viber или WhatsApp : 070 276 693
Меил : autocargo77@gmail.com

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од: Претпријатие

Auto Cargo
Потврден огласувач
070276693
Испрати Е-маил до огласувачот

Renault Kangoo 1.5 dCI - Klima

4350 €

Opel Corsa 1.3 CDTi 2007

4100 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам