1 / 2
Nmve XPG 1TB
100 €
Цената е фиксна
16.05.2022 12:40

Куманово / Куманово

Se prodava SSD NVME XPG 1TB
Read/write 3500/3000
Ne e koristeno za mining
Moze zamena za graficka karta
Kontakt 077-557-400 filip

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Хард дискови

Се продава од:

Filip
Потврден огласувач
077557400
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам