1 / 1
Race Chip One S VW 2.0 TDI CR
4.000 МКД
Цената е фиксна
04.12.2022 19:57

Битола / Битола

Race Chip One S VW 2.0 TDI CR
ден.6,000

Race Chip One S

Vozen na VW Golf 6 GTD. Odgovara na site VW Common Rail motori.

+23 HP+41 Nm


Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Тунинг

Се продава од:

FilipM
Branislav Nusik 1
Потврден огласувач
070 930 325
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам