1 / 6
Mercesdes
1.500 €
Цената не е фиксна
01.01.2022 12:11

Виница / Виница

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

E 200

Година:

1994

Гориво:

Бензин

Километри:

170000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Останато

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

09.2021

Сила на моторот:

100 kw / 136 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Mercedes
E200
Klima
Elekt Prozori
Koza
Plin

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Goran
Потврден огласувач
070708530
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам