1 / 3
Tiko Tico se prodava zacuvano
800 €
11.05.2022 08:01

Кратово

Марка:

Daewoo

Модел:

Tico

Година:

1999

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

170000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Зелена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2022

Сила на моторот:

30 kw / 41 ks

Kласа на емисија:

Еуро 1

Tikoto ima plin so atest zavereno u sobrakajna novi gumi cela godina registorano motor ekstra skapanici nema ne taksirano ne udarano koe za tiko ubavo Skopsko tiko neka povele cena po dogovor

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Dejan
Потврден огласувач
070457265
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам