1 / 8
Kuka so bazen
1 €
Цената не е фиксна
22.11.2022 02:33

Крива Паланка / Крива Паланка

Број на соби:

5

Квадратура:

105 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Дрва

Дворна површина:

900 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Луксузен

Година на градба:

2000

Година на реновирање:

2015

Број на балкони:

1 Тераса

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Гаража

Ориентација:

Запад

Адреса:

Aco Sopov

Se prodava kukja so bazen na mirno mesto na 1.3 km od centarot na gradot sto e 17min pesacenje ili 4min vozenje. Kukata e opremena so mebel od masivno drvo vo barok stil i kamin. Celata e opkolena so metalna ograda i ima garaza za edna kola.

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Nikola
Потврден огласувач
071359097
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам