1 / 1
Браварија заварување
1 €
05.11.2021 07:57

Аеродром / Скопје

Вршиме браварски и заварувачки услуги исклучиво викенд и помали проекти после 15h

Контакт 076580024 зоран.
072577771

Категорија: Услуги, Сервисери / Градење, Реновирање / Железарија

Се продава од:

Zoran
Потврден огласувач
076580024
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам