1 / 6
Bluetooth MP3 usb TF FM Radio player
350 МКД
26.09.2022 07:19

Гази Баба / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Moze da se vgradi na muzicki sistemi, pojacala, radia od avtomobil i na mnogu drugi ured.

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Останато

Се продава од:

B****
Потврден огласувач
072262278
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам