1 / 12
HT 5.0 Savage Mountain buke
400 €
03.10.2022 13:46

Битола / Битола

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки

Големина на тркало:

26 "

Големина на рам:

18 "

- Tocakot e kako nov, vredi da se vidi i proba
- Preden disk 21cm,zaden disk 18cm
- Kocnici shimano br-m486 hidraulicni
-Amortizer preden SR. SUNTOUR,
- Zaden amortizer EPICON SR. SUNTOUR so pumpanje
- Aluminiumski 48cm golemina
-Trkala 26ki,gumi solidni Continental 2.4
- Menjaci Diore predni i zadni 3x9

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Aleksandar
Bitola
Потврден огласувач
075447307
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам