1 / 4
Susara za alista, sushara za alishta
1.250 МКД
Цената е фиксна
11.06.2022 18:56

Скопје Центар / Скопје

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Удобна и практична, не зазема простор, одлична за во вашиот дом
Изработена од високо квалитетен нерѓосувачки челик, со пластични облоги и тркалца за полесно движење
Може да служи како сушара за вашите алишта, но и како практична полица
Тежина: 3.5 кг
Димензии: 75x64x170 цм

Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
Цена на карго 130 ден.
www.mkmarket.mk

Категорија: Дом и Градина / Бања / купатило / Останато

Се продава од:

Oliver MK market
Потврден огласувач
071713153
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам