1 / 10
SE PRODAVA objekt vo mavrovo
375 €
375.000 €
19.02.2023 15:36

Гостивар / Гостивар

Број на соби:

15

Квадратура:

820 m²

Број на спратови:

3 спрата

Греење:

Струја

Дворна површина:

1220 m²

Тип на домот:

Мулти семејна куќа

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Полу наместен

Број на балкони:

Тераса + Повеќе од 5 балкони

Број на бањи:

Повеќе од 4

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Гаража + Повеќе од 4 паркинг места

Ориентација:

Југозапад

Адреса:

Mavrovo

Se prodava objekt vo mavrovo so pravo na porvrat na DDV ,Mozno e ZAMENA SO STANOVI/LOKAL , objektor so cist pogled od 3 strani na objetot ,povolen za povise nameni objektot momentalno ima 10 spremni apartmanii dopolnitelni 2 kata po 220m2 slobodni koj moze da se napravat apartmani ili restorna , za rentanje , nova stolarija , nova vodoinstalacija, nova strujna instalacija moznost za rabota kako hotel moznost za restoran , mozno e zamena objektot ima gotvi proekti , objektot ima 1000m2 objekt i 1280 m2 dvor eden sopstvnik , moznost da se kupi i eden etaz/ 1 kat

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава / Можна е замена од:

Dejan
Потврден огласувач
071559898
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам