1 / 2
Кола на акомулатор
7.000 МКД
17.11.2021 08:47

Ѓорче Петров / Скопје

Се продава кола за деца на акомулатор многу малку користена скоро нова
4x4 погон
Музика на УСБ
Со суспензија на сите 4тркала
Лед светла и уште многу функции
Купена е од Сетек 11 000 сегашна моментална цена е 10 000 во Сетек
Ја продавам за 7000

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Забавни игри и Играчки / Електронски играчки

Се продава од:

Dejan
Потврден огласувач
078332997
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам