1 / 6
Servisiranje i izrabotka na CNC za drvo, mermer i metal
1 €
24.02.2022 20:11

Гостивар / Гостивар

Servisiranje na NC i CNC masini za obrabotka na:
- drvo
- mermer/granit
- metali
Prerabotka na stari masini , izrabotka na nov ormar so
nova kontrola.
Izrabotka na CNC masini spored potreba
- cnc - plazma
- cnc - ruter (freza)
- drugi NC ili CNC masini za specijalni nameni

Категорија: Услуги, Сервисери / Останато

Се продава од:

GV
Потврден огласувач
077847517
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам