1 / 5
Servisiranje na masini, avtomatizacija PLC HMI VFD
1 €
17.01.2023 15:30

Гостивар / Гостивар

Servisiranje na industriski masini
- energetika
- elektronika
- avtomatika
Proektiranje izrabotka i programiranje na ormari za avtomatizacija i kontrola.
- PLC
- HMI
- VFD (frekventni regulatori)
- senzori
- kontrola za pneumatika i hidraulika.

Категорија: Услуги, Сервисери / Останато

Се продава од:

GV
Потврден огласувач
078411777
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам