1 / 10
SEAT LEON 1,9 TDI
3.000 €
Цената е фиксна
12.05.2022 10:25

Прилеп / Прилеп

Марка:

Seat

Модел:

Leon

Година:

2000

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црвена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2023

Сила на моторот:

81 kw / 110 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

kolata e vo odlicna sostojba.
bez zabeleski
registrirana e do 08-01-2023
bez doplnitelni vlozuvanja.
ima komplet servis
realni kilometri
110 ks
folii so atest
kolata e kupena vo mk.
ne e od uvoz.
mozna e zamena prednost
wv passat 1,9 TDI karavan.
ili sharan.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

kire
Потврден огласувач
075307816
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам