1 / 10
Michelin 315/70/22.5
100 €
04.02.2022 19:22

Кичево

####70%#### Bridgestone 4 x pogonski 315/70/22.5
God na proizvodstvo 2019
Michelin na 70%*100€. 315/70/22.5
385/55/22.5 X4

071360201
071360201
250€ dvete

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

ivan
Потврден огласувач
078200684
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам