Baram rabota kako sofer so B i C kat.
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

31.12.2021 21:00

Боговиње / Тетово

Категорија:

Возачи, Транспорт, Шпедиција

Пол:

Машко

Образование:

Средно училиште

Возачка дозвола:

Ц

Познавање на јазици:

Албански

Компјутерски вештини :

Доволни


Baram rabota kako sofer .
Poseduva B i C kategorija so C kategorija nemam mnogo iskustvo .

Категорија: Вработување / Барам работа

Се продава / Можна е замена од:

Oki
Потврден огласувач
070329640
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам