Baram rabota kako cuvar vozac so C
По Договор
07.04.2022 00:11

Тетово / Тетово

Категорија:

Останато

Пол:

Машко

Образование:

Средно училиште

Возачка дозвола:

Ц

Познавање на јазици:

Албански

Компјутерски вештини :

Доволни

Baram rabota kako vozac ili cuvar
Poseduvam B i C kategorija so C nemam iskustvo

Категорија: Вработување / Барам работа

Се продава од:

Oki
Потврден огласувач
070329640
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам