1 / 8
Fiat Doblo
7.900 €
Цената не е фиксна
30.11.2022 19:48

Кавадарци / Кавадарци

Марка:

Fiat

Модел:

Doblo

Година:

2012

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Моноволумен

Боја:

Црвена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2022

Сила на моторот:

77 kw / 105 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Se prodava Fiat Doblo 1.6 MJet, kupeno 2012 godina vo AVTOMOBILE SK Skopje so 207000km.
Voziloto poseduva 4 klucha i servisna i garantna istorija. Poseduva dva seta novi gumi (zimski+letni)
So visoko nivo na oprema:
-Kozhen volan i menuvach
-6 Brzini
-7 Sedishta
-2 Lizgachki vrati
-Komandi na volan
-Fabrichko radio
-Start&Stop sistem
-Sistem protiv prolizguvanje
-6 vozdushni pernici
-Aluminiumski bandazhi
-Maglenki
-Klima
-Volan podesliv (visina+dlabina)

Poveke infо 071/ 606-495

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Петре
Потврден огласувач
078482387
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам