1 / 2
Mikseta Power Dynamics PDM L605
150 €
19.10.2022 17:17

Илинден / Скопје

Mikseta, skoro nova, negrebnata, mnogu malku koristena vo domasni uslovi.

Категорија: Музички инструменти и опрема / ДЈ Опрема

Се продава од:

BM
Потврден огласувач
075510105
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам