1 / 5
Se prodava dreambox
50 €
Цената е фиксна
12.06.2022 17:56

Бутел / Скопје

Se prodavat dva dreambox i eden vu+solo trite se vo top sostojba za poveke info ke se javite na brojot
071 917 855
076 266 660

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Сателитски антени и IPTV / Сателитски антени

Се продава од:

Dreambox
Потврден огласувач
071917855
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам