1 / 5
Se prodava detsko tocace
1.300 МКД
28.11.2022 11:30

Битола / Битола

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Детски

Големина на тркало:

10 "

Големина на рам:

5 - 7 год.

Исправно

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

baze
Потврден огласувач
078309288
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам