1 / 7
Se prodava Fiat Croma -95
800 €
31.05.2022 11:32

Гевгелија / Гевгелија

Марка:

Fiat

Модел:

Croma

Година:

1995

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Црвена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

07.2021

Сила на моторот:

85 kw / 116 ks

Kласа на емисија:

Еуро 2

Kolata e vo dobra sosotojba ima 4novi gumi servisirana,od oprema poseduva klimatronik stakla na struja retrovizori servo i dr. Izminata registracija
Info na:077534530

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Oglas
Потврден огласувач
077696870
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам