1 / 1
Konzola ps4 so 6 igri
16.000 МКД
06.11.2021 15:15

Карпош / Скопје

Kupeno vo galerija so 4 igrici na cd od koi dve se na hdd, kapacitet 1 TB
Max ocuvano cenata e fiksna

Категорија: Компјутери / Геминг и Дотатоци за Геминг / Геминг - GAMES

Се продава од:

Skopje
Потврден огласувач
078317528
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам