1 / 1
Лозје смедеревка - пред с.Рибарци
3.000 €
12.01.2023 20:31

Кавадарци / Кавадарци

Квадратура:

3000 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Лозје смедеревка пред с. Рибарци

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

LJUPCO
Потврден огласувач
075219347
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам