1 / 7
Tommy hilfiger patiki 36
2.600 МКД
28.06.2022 19:17

Куманово / Куманово

Tип на обувки:

Патики

Големина:

36

Боја:

Темно сина

Orginal Tommy hilfiger patiki kupeni vo Crna Gora noseni ednas. Poradi pogresen broj gi prodavam.Kupeni se 93 evra pisuva i na samata kutija.

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Женски обувки

Се продава од:

Milena
Потврден огласувач
078406710
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам