1 / 7
Card Reader 42-in-1 od Trust
300 МКД
Цената е фиксна
26.06.2022 17:36

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Prodavam nov nekoristen citac za site vidovi memoriski karticki.

Uredot e nov i spakuvan vo kutija.

Kupen e 790 denari, a se prodava za 500

Email - kemal.imeroski.08@gmail.com

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / USB Производи и Мемориски Картички

Се продава од:

marketplace
Потврден огласувач
079326444
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам