1 / 1
Се продава ABB DMTME-I-485-96 Digital Multimeter
100 €
Цената е фиксна
29.01.2023 15:53

Штип / Штип

Се продаваат два ABB DMTME-I-485-96 Digital Multimeter целосно оперативни.
Цената за двата во комплет е 100еур.

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Електрична и електронска опрема

Се продава од:

Zoran
Потврден огласувач
075210067
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам