1 / 2
Se prodava plac 12000m2
17 €
04.07.2022 10:06

Петровец / Скопје

Квадратура:

12000 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Se prodava plac 12000m2 vo s rzanicino

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Gorde
Потврден огласувач
075333034
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам