1 / 6
Duplikator DU-500 V=500 LIT
1 €
Цената не е фиксна
03.07.2022 15:55

Врапчиште / Гостивар

Duplikatorot ima mesalka mesalka so brisaci na kraevite i na dnoto, komandna tabla za upravuvanije, doziran ventil (trokrak) za polnenije tegli. Imame i kotlara tip: YA 200 232 KWH na nafta, isto imame i pumpa hemogenizator.
Duplikatoret i tije drgi kako novi vredi da se vidi. Cena po dogov.

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Производство и Индустриска Опрема

Се продава од:

Muamer
Потврден огласувач
72587787
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам