1 / 1
Atraktiven plac
1 €
07.11.2021 19:58

Карпош / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

685 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Se prodava atraktiven plac vo Bardovci so cista dokumentacija.Cena po dogovor.Tel. za kontakt 074/232-052 Goran

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Goran
Потврден огласувач
74232052
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам