1 / 10
Vw Passat 2.5tdi 2002 na delovi
555 €
Цената е фиксна
12.08.2022 09:51

Кичево

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Passat

Година:

2002

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Сива

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

10.2021

Сила на моторот:

110 kw / 150 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Na Delovii Vw Passat 2002 2.5tdi 071804867
Motor menjac turbo odlicni moze proba
Celicni bandazi 16ki
Alkantara/Kozen enterier
071804867

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Bobi
Потврден огласувач
071804867
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам