1 / 1
NISSAN NAVARA 2 5 DELOVI
1 €
11.05.2022 08:34

Македонски Брод

Марка:

Nissan

Модел:

Navara

Година:

2007

Гориво:

Дизел

Километри:

10000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Златна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

07.2021

Сила на моторот:

170 kw / 231 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

se sto vi treba vo top sostojba motor na vozilo uste pali 2 5 motor

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

polovniavtodelovi
Потврден огласувач
077390555 072311075
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам